Prejsť na obsah

Drevená podlaha | Nice Decor


Drevená podlaha je perfektnou voľbou pre každého so silným zmyslom pre štýl. Vďaka našej unikátnej drevenej podlahe sa návrhy interiérov prezentujú v nových dimenziách.
Drevo - jedinečný prírodný materiál nič neimituje a navyše sa podieľa na vytváraní zdraviu prospešného prostredia, dokáže vytvoriť atmosféru, dať miestnosti charakter. Je to prírodný materiál, príjemný na pohľad i na dotyk... jednoducho, drevo má mnoho predností, pre ktoré je na podlahe odjakživa obľúbené.
Ponúkame drevené podlahy popredných európskych výrobcov s mnohoročnými skúsenosťami v spracovaním dreva, ktorý sa vyznačujú vysokými požiadavkami na kvalitu a jedinečnosť.

Viac informácií na našej stránke:  www.podlaha-drevena.sk

Boss
Boss
Boss
Boss

Drevený obklad schodov | Nice Decor


obklad schodov

Prinášame Vám extra ponuku v podobe inštalácie drevených obkladov nových, pípadne existujúcich betónových schodísk vo vašom dome prostredníctvom exkluzívnych drevených parkiet z našej ponuky.

Drevené schodisko (stupnice a podstupnice) je vyrábané z 2 vrstvovej a 3 vrstvovej drevenej podlahy značky Weitzer parkett a Admonter na mieru dreveného schodiska.

Viac informácií na: www.obkladschodov.sk

Boss
Boss
Boss
Boss

Drevený obklad stien | Nice Decor


Biodosky Admonter
velkoformátové vrstvené dosky pre interiérové i exteriérové (podľa dreviny) použitie. Už nemusíte hľadať kompromis. Zvolte si k podlahe Admonter originálnu Admonter biodosku, ktorá zodpovedá svojoím vrstvením, vrátane textúry a povrchovej úprave. Biodosky sa používajú na výrobu dverí, nábytku, kuchýň, obloženia stien a stropov.

Pre viac informácií: www.obkladstien.sk

Boss
Boss
Boss
Boss

Celosklenené dvere | Nice Decor


Vďaka našim celoskleneným dverám bude Vaše bývanie nenapodobiteľné. Spojením ručnej práce sklárskych majstrov s očarujúcou paletou farieb, získavajú každé naše dvere svoj jedinečný reliéf.

Každé dvere sú výsledkom originálnej ručnej práce, ich výsledná farebná podoba sa preto môže mierne odlišovať od tu prezentovaných modelov.

Naše dvere sú vyrobené z bezpečnostného kaleného skla, čo zaručuje ich absolútnu bezpečnosť.

Viac informácií na: www.exkluzivnedvere.sk

Boss
Boss
Boss
Boss

Kontakt | Nice Decor


Kontaktné údaje


Showroom Bratislava

NICE DECOR
Mita plus s.r.o.
STYLA- všetko pre bývanie
Zlaté piesky
821 04 Bratislava
Email: mitaplus@mitaplus.sk
Tel: +421 918 515 153
+421 918 515 154

Otváracia doba:

Pondelok- Nedeľa: 10:00 - 20:00

Neváhajte a príďte sa pozrieť do nášho Showroom-u a presvedčte sa, že časť svojich snov môžete naplniť aj u nás.

nice decor-mapa-styla