Prejsť na obsah

Drevené podlahy z Rakúska


Ponúkame Vám drevené podlahy a dlažby z rakúska. Vďaka širokému výberu druhov drevín, rôznych drevených parkiet od viacerých výrobcov vieme Vášmu projektu dodať všetko pre úspešnú realizáciu.

Boss
Boss
Boss
Boss

Drevená dlažba


Drevená dlažba je perfektnou voľbou pre každého so silným zmyslom pre štýl. Vďaka našej unikátnej drevenej podlahe sa návrhy interiérov prezentujú v nových dimenziách. Má vzhľad exkluzívnej podlahy z kameňa alebo bridlice, ale podstatou je prírodná surovina drevo, ktoré má tvar dlaždice. Nechajte sa ním inšpirovať.

Naša drevená dlažba je drevo v jeho najviac inovatívnej forme. Spája v sebe teplo dreva a elegantný vzhľad kameňa, bridlice či textilu. Elegantná a napriek tomu praktická drevená dlažba poskytuje pôsobivý podklad hlavne pre kuchyne, predsiene a chodby v dome či byte. Sprístupnenie extravagantnej individuality do svojho domova nebolo nikdy také jednoduché. Nápadne krásne na vonkajšej ... pevné a trvanlivé na vnútornej strane "Čo je dôležité, je očiam neviditeľné"

Viac informácií na našej stránke venovanej drevenej dlažbe a jej použitiu www.drevenadlazba.sk

Boss
Boss
Boss
Boss

Admonter


AdmonterVďaka 900 ročnej tradícii kláštora v Admonte je možné povedať, že vytvárame hodnoty už niekoľko storočí. Jedinečnú krásu okolitých lesov a hôr z národného parku Gesäuse sa snažíme vtlačiť do každej unikátnej dosky. Pri výrobe, ktorá prebieha len v Admonte, dbáme na všetky ekologické aspekty a to s ohľadom na miestne lesy a prírodu. Všetky procesy sú v súlade s certifikáciou CE, IBR a PEFC.

Viac informácií na našej stránke www.admonter.sk

Boss
Boss
Boss
Boss

Kontakt


Dohodnite si stretnutie


Objednajte si konzultácie a návštevu showroomu telefonicky alebo emailom.

Kontaktné údaje


Showroom Bratislava

Mita plus s.r.o. Ing. Miroslav Takáč
Štyndlova 11
Bratislava - Ružinov
Email: takac@mitaplus.sk
Tel: +421 907 540 573

Otváracia doba:
Na základe telefonického dohovoru.

Neváhajte a príďte sa pozrieť do nášho Showroom-u a presvedčte sa, že časť svojich snov môžete naplniť aj u nás.